Неділя, 16 Червня, 2024

Топ-менеджер Apple визнав, що на комп’ютерах Mac неприйнятний рівень вірусів

Старший віце-президент Apple з програмного забезпечення Крейг Федерігі офіційно сказав, що рівень розповсюдження шкідливих програм на комп’ютерах Mac на ноутбуках Macbook неприйнятний. Він навіть додав, що з вірусами на операційній системі macOS стикалися навіть члени його родини. Про це він розповів під час слухання на судовому процесі між компаніями Epic та Apple.

Юристи Epic намагаються довести, що закритість екосистеми смартфонів Apple шкодить конкуренції та користувачам. Задачею виступу Федерігі було показати, що закритість iOS є важливим елементом безпеки користувачів “яблучних” смартфонів.

Він мав продемонструвати які небезпеки можуть чекати, якщо монополію App Store на розповсюдження додатків на iPhone зруйнувати. В якості прикладу таких наслідків він навів ситуацію з настільною ОС Apple.

“Якби техніки безпеки на Mac перенесли в екосистему iOS з усіма тими девайсами та їхньою цінністю, ситуація стала б значно гіршою, ніж вже є на Mac, – сказав Федерігі. – Ми маємо такий рівень шкідливого програмного забезпечення на Mac, який для нас неприйнятний і він значно гірший того, що на iOS. Зробіть таку саму ситуацію на iOS і це буде дуже погано для наших користувачів”.

Це цитата з відповіді Федерігі на запитання судді Роджерса чому, якщо на Mac доступно кілька магазинів додатків, не можна дозволити такого на смартфоні.

Федерігі представив iOS як безпечне середовище для дітей, порівняно з macOS. “З iOS ми змогли створити щось, де діти та навіть немовлята, можуть користуватися пристроєм iOS та почуватися безпечно. Це дійсно інший продукт”.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Свідчення Федерігі з’явилися в останні дні судового процесу. В п’ятницю має виступити директор Apple Тім Кук, а в понеділок обидві сторони скажуть своє заключне слово.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися