П’ятниця, 12 Липня, 2024

Запущено перший у світі ігровий браузер для смартфонів – Opera GX Mobile

Компанія Opera запустила перший в світі мобільний браузер для геймерів. Він називається Opera GX Mobile та має доповнити існуючу базу користувачів настільного геймерського браузера Opera GX. Аудиторія останнього складає приблизно 9 млн людей і зростає зі швидкістю 190% в рік.

Серед можливостей Opera GX Mobile, які стануть в нагоді гравцям, розробник називає індивідуальну навігаційну кнопку Fast Action Button (FAB) та використання вібрації і тактильної віддачі.

Кнопка Fast Action Button (FAB) не обов’язкова для використання – користувач може залишитися зі стандартною навігацією. Клавіша Fast Action Button розділена на два рядки. У нижньому знаходиться меню, в якому можна вводити пошукові запити та керувати вкладками. У верхньому рядку знаходяться самі вкладки. Кнопка FAB завжди доступна для натоиснення великим пальцем і при взаємодії з її елементами смартфон буде вібрувати.

Також браузер може синхронізувати записи між мобільною та настільною версіями через функцію Flow. Програмісти з Opera передбачають, що вона стане в нагоді для перенесення ігрових проходжень, порад, ігрових героїв між пристроями. Для синхронізації настільної та мобільної версій браузера достатньо відсканувати QR-код. Хвилюватися про безпеку даних не потрібно, оскільки вони будуть зашифровані. Максимальний розмір одного файла для пересилання складає 10 МБ.

Юзери нового браузера також отримають доступ до розділу GX Corner. В цій секції, кнопка на яку розміщується на домашньому екрані GX Mobile, можна отримувати останні ігрові новини, пропозиції та розпродажі, дивитися календар ігрових релізів.

Opera GX Mobile також пропонує “геймерський” дизайн у вигляді набору з чотирьох тем оформлення. Вони базуються на іграх та ігровому обладнанні і називаються GX Classic, Ultra Violet, Purple Haze, White Wolf.

Окрім цього Opera GX Mobile пропонує вбудований блокувальник реклами, блокувальник діалога cookie. Ще Opera GX Mobile захищає від сайтів, які намагаються видобувати криптовалюту на гаджетах користувачів.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Ігровий браузер Opera GX для настільних комп’ютерів вийшов у липні 2019 року для операційних систем Windows та Mac. Сьогодні його аудиторія перевищує 9 млн юзерів щомісяця і демонструє річне зростання у 190%. Аудиторія Opera GX у Discord нараховує 285 000 користувачів.

Бета-версія мобільного браузера Opera GX Mobile вже доступна на Android та iOS на сайті operagx.gg

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися