П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Третина користувачів поміняла б друзів і батьків на смартфон

Smartphone user

Смартфон нам ближче, ніж родина та знайомі. Це встановили фахівці Вюрцбурзького університету та Університету Ноттінгем Трент. Вони на замовлення «Лабораторії Касперського» провели дослідження, які гаджети є нашими кращими цифровими друзями.

Для 37,4% користувачів смартфон знаходиться на тому ж або більш високому рівні значущості, ніж друзі. Гаджет цінують так само, як батьків, 29,4% опитаних, а 21,2% – ставлять пристрій на той же щабель, що і партнера. 16,7% учасників експерименту чесно зізналися, що смартфон для них важливіший за людей у цілому. А 1,1% респондентів заявив, що нічого важливішого за смартфон у їхньому житті немає.

При цьому експерти відзначають, що про безпеку смартфона замислюються вкрай мало людей. На запит авторів експерименту, свій PIN-код повідомили 93% опитаних. Отже, кажуть учені, вони готові були передати вченим усі особисті дані, які зберігаються на пристрої.

На думку «Лабораторії Касперського», ми надто сильно прив’язуємося саме до смартфонів. Інші пристрої розташовуються набагато далі за шкалою прихильності. Експерти пояснюють це тим, що смартфон використовується постійно, він завжди під рукою, тому людина відчуває сильну емоційну прихильність до пристрою.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися