Середа, 6 Грудня, 2023

Три чверті автівок стануть мобільними

Близько 75% з усіх зареєстрованих у 2020 році транспортних засобів будуть підключеними до стільникової мережі. Так вважають експерти компанії Giesecke & Devrient, яка займається, серед іншого, виробництвом захищених SIM-карток. У 2014 році частка підключених до стільникових мереж машин становила всього 10%. У цілому на дорогах через чотири роки буде понад мільярд авто всіх автовиробників, 220 мільйонів з яких будуть підключені.

За словами виконавчого директора підрозділу мобільної безпеки Giesecke & Devrient Стефана Ауербаха, уже сьогодні впровадження функції екстреного виклику (ecCall), технологій автономного водіння і різних онлайн-сервісів включені в стратегію розвитку кожного автовиробника. А покупці авто все частіше хочуть, щоб в їхній машині можна було підключитися до Wi-Fi, послухати музику або подивитися кіно через інтернет.

Серед найперспективніших сервісів у Giesecke & Devrient виділяють «розумне страхування» і послуги, засновані на визначенні місця розташування та інформації про власника авто. Із розвитком таких сервісів найважливішим стає питання безпеки мобільних мереж, якими будуть користуватися підключені автомобілі.

Найбільші автовиробники – General Motors, Jaguar Land Rover, Renault Nissan, Scania і Volvo Cars – підтримали єдиний стандарт вбудованих SIM-карток для автомобілів, розроблений GSMA. Це дозволить виробляти автомобілі відразу для всіх ринків, а вже в конкретних країнах перед продажем прописувати в SIM-картці необхідного оператора.

Згідно з дослідженням Juniper Research, до 2020 року впровадження інформаційно-розважальних систем в підключені автомобілі принесе прибуток в 600 млн доларів. Основними драйверами розвитку дослідники називають поширення систем Apple CarPlay і Android Auto.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися