Неділя, 3 Грудня, 2023

Into the Dead 2: схоже, розробники йдуть правильним шляхом

Якщо вам не доводилося грати в Into the dead, то у вас або не було Android-смартфона, або інтернету, щоб завантажити цей зомбі-ранер. Практично відразу ж після виходу додаток став одним із найбільш завантажуваних на Playmarket. Чи виправдав Into the dead 2 добре ім’я першої частини і чи варто витрачати на нього свій час?

На правильному шляху

Графіка Into the dead 2 будується на тому ж движку, що і перша частина проекту, але її істотно доробили. У меню налаштувань пропонують кілька пресетів графіки (чесно кажучи, у мене на МАХ лага, як Відьмак 3 на «двоядерці»), але навіть на мінімумі грати цілком комфортно, нічого «колючого» для ока немає.

Огляд Into the Dead 2

Освітлення переробили, зникла похмура і нагнітаюча атмосфера сутінків, а незрозумілі рухливі тіні змінилися справжніми зомбі. Як на мене, це трохи вбило атмосферу, але грати стало простіше і комфортніше. Загальне оточення стало більш реалістичним, світ доповнили численними об’єктами: будинки, авто, залишки техніки, дороги і навіть військові машини.

За графіку Into the dead 2 можна сміливо поставити 10 з 10.

Мало просто бігати

Якщо Into the dead був чистим ранером, в якому доводилося переживати тільки про патрони (трохи пізніше додали вихованців), то друга частина дає набагато більше можливостей:

  • Майстерня зброї – стволи потрібно тепер збирати за кресленнями з деталей, а не просто купувати за монетки, проте їх стало значно більше. У грі можна знайти зброю на будь-який смак – від дробовиків і пістолетів до високоточних штурмових гвинтівок спецназу і навіть станкових кулеметів. Апгрейд додається. У забіг можна брати 2 стволи.
  • Домашня тваринка – знайти вихованця можна ще в першому розділі кампанії, і під час забігів він зможе розчищати вам дорогу від деяких тварюк. Правда, щоб взяти собаку із собою, для неї потрібно знайти корм.

Гра Into the Dead 2

  • Лут – після кожного забігу гравцеві пропонується 3 сумки, з яких одну можна обшукати й отримати плюшки на кшталт ножів, гранат і корму. Також додано ящики з речами і деталями для створення нової і поліпшення наявної зброї.
  • Кампанія – ранер отримав навіть деяку подобу сюжету. Тепер потрібно не просто безцільно бігти, поки змінюється бекграунд, але й рятуватися, щоб зустрітися з рідними. Гру розбито на кілька розділів, у кожному по 5 левелів. З підвищенням рівня зростає дистанція й ускладнюється маршрут.

Into the Dead 2

Ці фішки надають Into the dead 2 відчуття завершеності і роблять геймплей значно різноманітнішим. У цілому ж геймер отримав величезний пак додаткових можливостей, а в проекті можна простежити елементи RPG і шутеру (так, з патронами тут набагато простіше, ніж у першій частині).

Управління максимально просте: свайп або акселерометр дозволяє керувати напрямком руху, а за допомогою тапу можна стрельнути, змінити зброю або кинути гранату. У грі показує себе зручно, з акселерометром грати складніше, але цікавіше.

Висновки

Into the dead 2 – крутий ранер у стилі зомбі-апокаліпсису з прекрасною графікою і цікавим геймплеєм. Друга частина менше схожа на хорор і більше на сурвайвл, в якому крім бігу потрібно враховувати ще величезну кількість деталей. Якщо у вас є кілька днів вільного часу – завантажуйте, але майте на увазі, що проект викликає звикання.

P.S.

Іграшка дуже вимоглива до батареї, особливо на високих налаштуваннях графіки, тож запускайте в межах 10 м від розетки.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися
<b><font size=5 color=red> Крутий ранер </font></b>Into the Dead 2: схоже, розробники йдуть правильним шляхом