Середа, 6 Грудня, 2023

3 мобільних додатки для редагування відео на iOS

Навіть найцікавіший відеоролик необхідно зазвичай дещо відкоригувати, щоб його було зручніше дивитися. Раніше для цього необхідно було використовувати комп’ютер, а сьогодні достатньо і самого мобільника, який відзняв таке відео. Варто лише встановити в телефон програму-відеоредактор, щоб роликом можна було тут же поділитися з друзями в соцмережах. Ось добірка таких утиліт для iOS.

Flipagram

Суть цієї програми полягає в тому, що ми можемо робити слайдшоу з фотографій з фіксованою швидкістю гортання, за бажанням ми можемо забезпечити наше відео підписом, вставити музику і вибрати час, також тут присутня кнопка для створення 15-секундних відеороликів, що дуже актуально для любителів Instagram.

Emulsio – Powerful Video Stabilization

Зіпсовані кадри, втрачений час, поганий від цього настрій – відеозйомка без штатива виявляється складним завданням. Але за допомогою Emulsio можна вирішити цю проблему – програма стабілізує картинку в горизонтальній і вертикальній площині. Причому працює додаток з уже знятим матеріалом, що спрощує редагування архівів. Щоб привести 20-секундний кліп у пристойний вигляд, потрібно приблизно 8 секунд за умови, що для роботи використовується потужний iPhone 5s, оскільки програма оптимізована для iOS 7 і 64-бітних процесорів. Але офіційний опис додатка передбачає підтримку і старих «яблучних» гаджетів – iPhone 4, iPad 2, iPod Touch 5.

Magisto

Magisto призначена для перетворення ваших фотографій або відео, знятих на камеру iPhone або iPad, на майже професійне відео з ефектами та звуковою доріжкою. Красивий ролик досягається в п’ять кроків, під час яких треба вибрати всі налаштування, ефекти та вивантажити матеріал на сервер Magisto. Там ролик опрацьовується, і через деякий час назад можна завантажити готовий результат. Цей процес досить повільний, і під час очікування можна лайкати відео інших користувачів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися