Середа, 17 Липня, 2024

«Золотий час» карток пам’яті минув

Виробники карток пам’яті і флеш-накопичувачів зіткнулися з проблемою, що обмежує збут цієї продукції. Такого висновку дійшли фахівці DRAMeXchange, підрозділу аналітичної компанії TrendForce. На їхню думку, продажі карток пам’яті і флеш-накопичувачів скорочуються у зв’язку з дедалі більшою популярністю хмарних сховищ і збільшенням обсягу флеш-пам’яті, вбудованих у мобільні пристрої. Єдиним виходом у такій ситуації аналітики вважають перегляд стратегії з метою диверсифікації бізнесу.

Популярності хмарних сервісів, серед яких названі Dropbox, Evernote, Spotify, Google Drive, Microsoft One Drive і Apple iCloud, сприяє стрімке впровадження технології високошвидкісного мобільного доступу 4G LTE і зниження цін на підключення до інтернету.

Негарний з точки зору виробників карток пам’яті приклад подала компанія Apple з пристроями iPhone і iPad, які позбавлені слотів для змінних носіїв. Водночас середній обсяг вбудованої пам’яті збільшується – цього року він досягне 20 ГБ, що на 60% більше торішнього показника. Насичення ринку карток пам’яті для смартфонів спричинило посилення конкуренції на інших ринках, серед яких ринок карток для камер і навігаторів. Однак золотий вік карток пам’яті пройшов – зростання вже не буде таким сильним, як раніше.

Виробникам є сенс перейти з карток пам’яті і флеш-накопичувачів на випуск споживчих і промислових SSD, а також нової продукції для мобільних пристроїв, з накопичувачами з інтерфейсом USB Type-C включно, впевнені експерти TrendForce.

Виробники смартфонів погоджуються з такою думкою та вважають, що картки пам’яті мають «вмерти». Розробники Android теж вважають це прогресом, оскільки користувачам уже складно впоратися із microSD. Однак у деяких телефонах картки пам’яті все ще присутні, і ось кілька порад, як вибрати собі найкращу.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися