Цього літа Meizu запустить нову серію смартфонів Meizu 16

За словами засновника Meizu, нова серія смартфонів Meizu 16 буде анонсована в серпні 2018 року

Засновник Meizu Хуан Чжан повідомив, що у квітні компанія покаже свої нові смартфони 15, 15 Plus і 15 Lite. Випуск цих апаратів приурочили до 15-річчя з дня заснування компанії Meizu. Окрім цього фірма також планує запуск серії смартфонів Meizu 16, презентація якої відбудеться наприкінці літа.

За словами засновника Meizu, нова серія смартфонів Meizu 16 буде анонсована в серпні 2018 року. Характеристики нових смартфонів він не уточнив, заявивши лише, що наступник Meizu 15 буде футуристичним пристроєм. Не виключено, що смартфони серії Meizu 16 базуватимуться на потужному восьмиядерному чіпі Qualcomm Snapdragon 845, який також ляже в основу Meizu X2. Вихід останнього очікується в кінці 2018 року.

Свій перший смартфон компанія випустила у 2009 році, почавши його розробку у 2007 році. Це був апарат Meizu M8, який планувався у 2006 році як звичайний mp3-плеєр. Однак у 2007 році мобільна індустрія переорієнтувалася на смартфони із сенсорними екранами з мінімумом кнопок. Під час розробки Meizu М8 компанія зіткнулася з великою кількістю проблем. Однією з головних був вибір системи: на момент появи ідеї про власний смартфон операційна система Android ще не існувала. Тому стояв вибір між Linux, Windows Mobile чи Windows CE. Windows Mobile не сподобалася через незручний інтерфейс і високі ліцензійні збори в 10 доларів для кожного смартфона. Розробляти систему на базі Linux було складно для команди інженерів із 18 осіб. Вибір зупинився на Windows CE. Іншою проблемою став вибір ємнісного сенсорного екрана. На перших етапах Meizu співпрацювала з британською компанією Quantum, але на її прототипах не вдавалося навіть провести рівну лінію.

З цих та інших причин перший Meizu M8 показали лише в лютому 2009 року. Він конкурував уже з другим поколінням смартфонів. Апарат Meizu M8 працював на процесорі ARM11 з максимальною частотою 677 МГц, оперативної пам’яті було всього 258 МБ, а постійної – 8 або 16 ГБ. Для зйомки фото і відео була одна основна камера з 3-мегапіксельним сенсором.