Середа, 22 Травня, 2024

Новий дрон для пожежників здатний заходити в полум’я

У палаючій будівлі завжди може хтось залишитися непоміченим, оскільки може бути надто небезпечно для рятувальників ходити задимленими та палаючими приміщеннями. У таких непомічених людей з’явиться більше шансів на порятунок завдяки дрону FireDrone. Ця літаюча машина здатна залетіти в полум’я і не згоріти.

Прототип дрона розробили інженери з Імперського коледжу Лондона та Empa (дослідницький центр матеріалознавства та технологій у Швейцарії).

FireDrone (вогняний дрон) зобов’язаний своєю термостійкістю двом основним компонентам. По-перше, це його ізоляція, частина якої походить від поліімідного аерогелю, з якого складається велика частина корпусу дрона.

Скловолокно, всипане частинками діоксиду кремнію, зміцнює аерогель, зменшуючи будь-яку усадку, яка може виникнути за високих температур.

Ці два матеріали поєднуються, щоб створити те, що називається GFRPI (скорочення від армованого скловолокном полііміду), захисної оболонки, в якій розміщені роботизовані частини дрона. Штанги містять ізоляційну піну, а зовнішнє алюмінієве покриття допомагає відбивати тепло.

FireDrone також витримує вогонь завдяки вбудованій системі охолодження, яка використовує виділення та випаровування вуглекислого газу для зниження температури пристрою.

Дрон містить датчики вуглекислого газу, основна мета яких — виявити, коли і де почалася пожежа. Коли вуглекислий газ у цих датчиках випаровується, це створює ефект охолодження. Це запобігає перегріву трансмісії FireDrone, акумуляторного відсіку, камер та інших життєво важливих компонентів навіть за екстремальних температур.

Звичайні та інфрачервоні камери допомагають FireDrone знімати зображення, які можна передати оператору бездротовим способом. Якщо FireDrone коли-небудь буде комерціалізовано, він допоможе пожежникам визначити, чи залишилися вцілілі в палаючій будівлі, і зробити фотографії, які можуть допомогти розслідуванню.

Тим часом інженери працюють над тим, щоб зменшити дрон і додати додаткові датчики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися