Середа, 24 Липня, 2024

Творець Android хоче випустити власний смартфон

Через два роки після звільнення з Google творець Android Енді Рубін хоче знову потіснити індустрію смартфонів. Він планує створити власний смартфон, який має стати центром для різноманітних речей. Керувати сторонніми гаджетами допоможе вбудований штучний інтелект.

s_5fa72804d31249778866ee0b59008507

Для втілення своєї ідеї Рубін уже зібрав команду із 40 професіоналів, які раніше працювали в Apple та Alphabet Inc. Зараз вони трудяться в новоствореній компанії Essential, де Рубін є виконавчим директором.

Центром проекту Essential має стати топовий смартфон з екраном без рамок. Девайс має стати конкурентом Apple iPhone та Google Pixel. Відомо, що розробники експериментують з чутливим до сили натиснення екраном. Вони також розробляють власний роз’єм, який повинен дозволити в майбутньому розширювати доступні можливості. Яким саме буде гаджет, дізнаємося всередині року – саме тоді запланований старт його продажів.

Рубін продав Android компанії Google у 2005 році. Він також вісім років очолював цей проект у Google, перетворивши його з чергової мобільної ОС на глобального монополіста. У 2013 році він перейшов у підрозділ, який займався роботами, а у 2014 році звільнився з Google взагалі.

Рубін переконаний, що штучний інтелект – це та технологія, яка змінить обличчя технологічної індустрії. «Нові обчислювальні платформи з’являються кожні 10-12 років, – каже він. – Якою буде наступна платформа? Вона стосуватиметься даних та штучного інтелекту».

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися