Як з iPhone контролювати Mac: блокувати, вимикати, переглядати файли, перезавантажувати, відтворювати музику

можна отримати функції перегляду файлів, відтворення музики, відтворення відео, вихід із завислих додатків тощо

Смартфон iPhone можна перетворити на пульт управління комп’ютером чи ноутбуком Apple. В базовому пакеті будуть доступні опції переведення в режим сну, перезавантаження, блокування екрану, вимкнення, прибирання звуку та регулювання гучності. Купивши додаткові плагіни можна отримати функції перегляду файлів, відтворення музики, відтворення відео, вихід із завислих додатків тощо.

Знадобиться безкоштовний додаток Gateway від студії Momentous Studio. Він розділений на дві частини – клієнт для мобільного та клієнт для комп’ютера. Останній повинен працювати під управлінням macOS 10.13 High Sierra чи новіше.

Встановіть Gateway на ноутбукові або комп’ютері Mac та надайте додатку повний доступ до диску. Для цього відкрийте системні налаштування та клацніть «Безпека та приватність». Перейдіть на вкладку «Приватність» та оберіть «Повний доступ до диску». Введіть пароль свого облікового запису за потреби для розблокування цієї опції та знайдіть у списку Gateway Desktop. Надайте додатку повний доступ до диску.

Також надайте Gateway Desktop доступ до опцій доступності. Це дозволить вам керувати своїм комп’ютером з iPhone. В налаштуваннях ОС знайдіть розділ «Доступність» та надайте Gateway Desktop цей дозвіл.

Встановіть Gateway на iPhone, iPad, iPod touch. Гаджети мають працювати на версії операційної системи не нижче iOS 13.2.

Відкрийте Gateway на iPhone і знайдіть у списку доступних пристроїв свій Mac. Переконайтеся, що обидва гаджета знаходяться в одній мережі Wi-Fi і повторіть пошук при проблемах. Коли програма знайде ваш Mac, тапніть кнопку «З’єднати».

Тепер iPhone можна використовувати для управління Mac. У програмі можна купувати додаткові плагіни для розширення можливостей керування.