Неділя, 10 Грудня, 2023

В Android суттєво поліпшиться автоматична яскравість: телефон оцінюватиме яскравість свого дисплея

Навіть якщо на Android увімкнена функція автоматичного регулювання яскравості, він все одно може сліпити користувача, якщо гаджет розблокують у темному приміщенні. Це відбувається тому, що ОС не враховує навколишню яскравість при першому ввімкненні екрана, і яскравість дисплея в мить розблокування буде такою ж, як до блокування. Повторне калібрування яскраовсті відбувається лише після ввімкнення дисплея, засліплюючи користувача. Google може покласти край цій проблемі з майбутнім випуском Android.

У вихідному коді Android 13 QPR2 експерт Мішал Рахман помітив, що Google працює над використанням датчика яскравості для визначення початкової яскравості екрана. Це допоможе гарантувати, що телефон враховує навколишнє освітлення, щоб екран не був надто яскравим у темній кімнаті чи середовищі при його першому включенні.

Це невелике налаштування в поведінці автоматичної яскравості гарантує, що яскравість дисплея телефону не засліпить після переходу з яскраво освітленого середовища в темне.

Незрозуміло, чи застосує Google це налаштування в наступній версії Pixel Feature Drop або Android 14, яка має вийти десь у третьому кварталі цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися