Субота, 15 Червня, 2024

Гроші отримали власний браузер

Головне завдання першого у світі браузера Bitcoin полягає в тому, щоб максимально спростити інтернет-торгівлю з використанням однойменної криптовалюти. Веб-навігатор об’єднує на одному майданчику інтернет-магазин і платформу для платежів у криптогрошах.

Інтерфейс браузера BitHappy дозволить використовувати його для купівлі та продажу товарів за віртуальні гроші навіть для тих користувачів, які раніше не стикалися з Bitcoin.

«BitHappy дозволяє будь-кому купувати і продавати товари та послуги за Bitcoin, – пишуть розробники на офіційному сайті. – Це перший у світі браузер і рішення для популяризації Bitcoin. За допомогою BitHappy хто завгодно зможе використовувати криптовалюту в повсякденному житті».

Будь-який бажаючий може просто викласти на сайт фотографію, описати товар і назвати ціну в місцевій валюті. Спеціальний сервіс автоматично переведе її у Bitcoin.

Браузер можна використовувати і в традиційних торговельних точках. Щоб продати товар за Bitcoin, продавцю потрібно відсканувати його штрихкод. Система самостійно конвертує ціну у віртуальні гроші, виставляє товар на майданчику, а також генерує ідентифікаційний номер товару і відсилає покупцеві інвойс для оплати покупки за допомогою Bitcoin.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися