Неділя, 3 Грудня, 2023

У Chrome знайшли прихований кеш, який «зжирає» гігабайти пам’яті

Гарна ідея кешування даних на практиці виявляється головним болем користувачів, адже додатки переповнюють кешем доступну пам’ять. На Android існують десятки утиліт, з SD Maid та фірмовим Google Files включно, які призначені для очищення кешу. Але користувачі Chrome на Android помітили, що ці додатки видаляють не увесь кеш. Залишається кеш, який вони не «бачать», але який може займати гігабайти простору.

Засновник сайту Android Police Артем Руссаковський оприлюднив скриншот того, як Chrome на його Android забирає сотні мегабайтів даних.

Офіційно цей кеш називається «сховище сайтів». Видалити його через меню налаштувань Android, очистивши кеш, не вийде. Звільнити цей дисковий простір можна лише через власний інтерфейс Chrome. Для цього в браузері потрібно зайти в меню та перейти в «Налаштування» – «Налаштування сайтів» – «Сховище». У цьому вікні можна проаналізувати, скільки місця займає кеш сайтів. Тут же можна очистити ці дані індивідуально або прокрутити сторінку вниз та клацнути «Очистити сховище сайтів».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися