Apple береться за медичну науку, фокусується на жінках, слуху та рухомості

Поштовх до цих трьох масштабних досліджень Apple дало її попереднє вивчення серця разом зі Стенфордським університетом.

На фоні гучної презентації iPhone 11, Apple TV+ та Apple Arcade загубилися інші плани цього технологічного гіганта. Компанія оголосила про свої наміри взяти участь у масштабних медичних дослідженнях. Віце-президент відділу здоров’я Apple Сумбул Десай розповів, що це буде три дослідження в галузях слуху, рухомості та жіночого здоров’я.

«Ми маємо партнерів, які дійсно зацікавлені в розумінні можливості використання технологій для реального впливу на людську поведінку та здоров’я в цих галузях, – каже він. – Це те, що ми насправді вивчаємо».

Мета дослідницької роботи Apple – допомогти профільним академічним медичним установам використати можливості продуктів Apple у медичних цілях. Головний операційний директор компанії Джефф Вільямс каже, що це дозволить залучити учасників в небачених раніше масштабах.

Дослідження жіночого здоров’я проводитимуть спільно з гарвардською Школою громадського здоров’я ім. Чана та Національним інститутом здоров’я. В Apple називають роботу «першим довготривалим дослідженням такого масштабу, яке фокусується на менструальних циклах та гінекологічних умовах». Учені хочуть з’ясувати та оцінити ризик розвитку в жінок низки захворювань – синдрому полікістозних яєчників, безпліддя, остеопорозу, а також проаналізувати такі стани, як вагітність і менопауза.

У галузі слуху Apple хоче зібрати дані, щоб побачити, як щоденний шум впливає на рівень слуху. Вивчатимуть цю проблему разом з Університетом Мічигану. Зібрані дані передадуть у Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ініціативи безпечного слуху.

Партнерство з Жіночим госпіталем та Американською асоціацією серця дозволить Apple дізнатися, як серцевий ритм та мобільність людини пов’язані з частотою її госпіталізацій, падінь, проблем з серцем та якістю життя. Як мобільність збиратимуться, наприклад, швидкість крокування та швидкість підйому сходами.

Поштовх до цих трьох масштабних досліджень Apple дало її попереднє вивчення серця разом зі Стенфордським університетом. У ньому взяли участь 400 000 користувачів, а результати виявилися такими, що топ-менеджери вирішили запустити нові дослідження, пояснює Десай.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я