Як отримати два або три Viber на одному смартфоні

Деякі смартфони пропонують опцію клонування додатків, дозволяючи використовувати різні облікові записи

У сучасних месенджерів є одна незручна особливість: вони вперто ігнорують факт, що більшість смартфонів мають дві SIM-карти, а у користувачів є по кілька кнопкових телефонів. Буває потрібно, щоб на смартфоні працювало два, три або навіть більше номерів в одному месенджері. Деякі смартфони пропонують опцію клонування додатків, дозволяючи використовувати різні облікові записи. Ось що робити власникам девайсів, у яких немає подібної функції в прошивці.

Неможливість встановити два однакових додатки в Android полягає в тому, що ця ОС розпізнає додаток за його назвою, що прописана всередині APK-файлу. Цю назву можна змінити самостійно, якщо трохи розумітися в Android. Однак для популярних програм, з Viber включно, користувачі вже створили такі клони, які залишається завантажити та встановити.

Для інсталяції двох Viber у телефон спершу видаліть оригінал з Google Play, зробивши попередньо резервну копію чатів. Активуйте інсталяцію програм зі сторонніх джерел у налаштуваннях смартфона. Зайдіть на сайт 4PDA (для завантаження потрібно зареєструватися) на сторінку Viber та завантажте одну з модифікацій цього месенджера та його клон. Наприклад, одну з найбільш свіжих модифікацій Viber 8.3.0.6, а також завантажте клон цього месенджера Viber_v.7.4.0.18.

Щоб встановити третій Viber у смартфон, завантажте клон на клон, наприклад, Viber_v7.9.4.11_3.

Гаджет для експериментів надано магазином MOYO

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я