У Facebook з’явиться функція завантаження відео на смартфон

Розробники Facebook додали в мобільний клієнт функцію завантаження відео в пам’ять смартфона. На першому етапі опція стала доступною користувачам Android-пристроїв, оновлення для iPhone з’явиться трохи пізніше.

Найбільша у світі соцмережа дозволила користувачам мобільних гаджетів зберігати відеозаписи, які тепер можна буде переглядати навіть без підключення до інтернету. Дана функція з’явиться в найближчому оновленні мобільного додатка.

face-save-1_2
Для того щоб зберегти відеозапис для офлайн-перегляду, необхідно натиснути на три крапки справа, а потім вибрати опцію «Зберегти відео». Завантажений контент зберігатиметься безпосередньо в самому додатку (а не у вигляді самостійного файлу), проте він буде доступний для перегляду навіть в автономному режимі.

Зазначимо, що у 2014 році компанія Google додала в мобільний клієнт YouTube підтримку офлайн-перегляду. У додатку з’явилася кнопка для завантаження відео. При завантаженні можна вибрати роздільну здатність – стандартну або високу (720p). При цьому відразу відображається розмір ролика, щоб можна було розрахувати, скільки вільної флеш-пам’яті смартфона або планшета необхідно для завантаження відео.

Джерело: MacDigger

1 коментар

  1. О, нарешті. А то просто зберігати відео на своїй сторінці не дуже зручно.

Comments are closed.