Gundam, найвищий робот світу (18 метрів), зробив перші кроки

Робот Gundam є героєм понад 50 мультфільмів та телешоу з 1979 року

Уже в жовтні цього року японці офіційно здивують світ роботом Gundam з однойменного аніме. Виготовлена компанією Yokohama машина матиме титул найвищої у світі. Підготовку до офіційного запуску та перші кроки цього робота зняли на відео.

Робот Gundam є героєм понад 50 мультфільмів і телешоу з 1979 року. Цей персонаж також з’являвся в низці відеоігор, зокрема, популярному шутері Halo, та манзі. Gundam є 14-м найприбутковішим персонажем у медійних франшизах усіх часів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

На стапелях фабрики Yokohama поруч з морським портом створюють рухомий класичний Gundam RX-78-2. Він важить 25 тонн, матиме 24 ступені свободи та у висоту сягатиме 18 метрів.

Такі параметри є на межі сучасних технологій, і інженерам потрібно було розробити нові мотори, матеріали та приводи. Наприклад, кожна долоня з пальцями має висоту 2 метри та має повністю рухомі пальці, з великими пальцями включно. Зап’ястя також зможуть обертатися, при цьому їм потрібно витримувати вагу в 200 кг.

Робот розробляється за допомогою додатків Robot Operating System (ROS) та Gazebo, і творці планують випустити його цифрову модель у публічний доступ. Бажаючі зможуть експериментувати з новими рухами та позами робота.

Атракціон з гігантським роботом повинен відкритися для відвідувачів 1 жовтня. Він охоплюватиме виставковий центр, лабораторію робототехніки, конференц-зали, магазини та кафе. Останні продаватимуть товари в тематиці Gundam.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я