У головному офісі YouTube стрілянина: 4 поранених, 1 вбитий, і хтось розповсюджує фальшиві новини

Повідомлення про стрілянину почали з’являтися в соцмережах майже відразу. Кілька співробітників YouTube почали коментувати у Twitter те, що вони бачили і чули

Вчора, 3 квітня, у штаб-квартирі головного відеосервісу планети відбулася перестрілка. Загинула принаймні одна людина і четверо було поранено. Поліція міста Сан-Бруно говорить, що серед поранених була жінка з раною від самострілу – копи вважають, що стріляла саме вона.

На прес-конференції начальник поліції Сан-Бруно повідомив, що прибувши на виклик, правоохоронці побачили працівників, які в паніці залишали будівлю. Вони знайшли одну жертву на вулиці та двох – у приміщеннях сусідніх компаній.

Представники госпіталю, куди доправили постраждалих, говорять, що 36-річний чоловік знаходиться в критичному стані, 32-річна жінка – в серйозному, інша жінка 27 років – у відносно хорошому стані.

Співробітниця відділу медійних операцій у YouTube Діана Арнспігер говорить, що вона бачила стрілка, перебуваючи в патіо на другому поверсі. За її словами, цю жінку вона раніше не зустрічала. Свідка також каже, що в жінки, яка стріляла, був великий пістолет, аргументуючи свій висновок тим, що її батько працював правоохоронцем.

Повідомлення про стрілянину почали з’являтися в соцмережах майже відразу. Кілька співробітників YouTube почали коментувати у Twitter те, що вони бачили і чули.

Дуже скоро невідомі хакери зламали Twitter одного з менеджерів YouTube Вадима Лаврусіка та почали поширювати фейкові новини про інцидент. Ситуацію погіршувало те, що цей акаунт був перевірений адміністрацією соцмережі. Зловмисники намагалися звинуватити його в участі в стрілянині. Як зламали акаунт, незрозуміло, але адміністрація Twitter відносно швидко видаляли фальшиві твіти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я