У Google Play стало зручніше слухати аудіокниги: з’явився контроль за швидкістю та закладки

Також з’явилася функція «Розумне відновлення» (Smart Resume), яка дозволяє відразу продовжити відтворення аудіокниги з останнього місця

У січні в магазині Play Store з’явився новий розділ контенту – аудіокниги. Днями Google оголосила про запуск нових функцій для зручнішої роботи з такими матеріалами. Стало можливо, наприклад, розміщувати в них закладки та змінювати швидкість відтворення, сповільнюючи удвічі або прискорюючи втричі.

Також з’явилася функція «Розумне відновлення» (Smart Resume), яка дозволяє відразу продовжити відтворення аудіокниги з останнього місця.

Аудіокниги стало можливо додавати у щоденну рутину через Google Assistant. Це режим, в якому додатки Google виконують усі заплановані задачі на день. Тепер, окрім аналізу трафіку через Google Maps, перевірки зустрічей у календарі та інших дій, мобільний гаджет відтворюватиме аудіокниги.

Нові можливості отримала також «Сімейна бібліотека», яка дозволяє користувачам ділитися аудіо- та текстовими книгами з п’ятьма членами родини. Нині подібну можливість мають жителі 13 країн, на жаль, України серед них немає. Однак можна спробувати змінити свою країну перебування в Google Play.