Четвер, 25 Липня, 2024

Як використати смартфон в якості репітера Wi-Fi

Смартфони уже давно використовуються в ролі точки доступа Wi-Fi. Але що, коли потрібно покрити значно більшу площу, ніж забезпечує модуль Wi-Fi одного смартфона? У такому випадку можна залучити ще кілька смартфонів, перетворивши їх на репітери Wi-Fi.

Репітер Wi-Fi – це пристрій, який підключається до мережі Wi-Fi та при цьому одночасно може слугувати точкою доступу. З його допомогою можна розширити покриття мережі Wi-Fi. Це звільняє від необхідності використовувати додаткові інтернет-канали.

Найпростіший спосіб перетворити смартфон на репітер Wi-Fi – активувати одночасно режим точки доступу та бездротове з’єднання Wi-Fi. Однак таку функціональність підтримує обмежена кількість смартфонів. Серед них – Google Pixel 3, Xiaomi Mi 10i, and Poco M3.

Також можна спробувати підключитися до смартфона-репітера, перетворивши його на мобільний модем за допомогою Bluetooth. Однак при цьому швидкість доступу буде невеликою.

У деяких телефонах в прихованій секції налаштувань для розробників є функція розширеного покриття Wi-Fi. Як увійти в меню для розробників читайте у матеріалі «Як змінити масштаб екрана Android поза дозволений (без рут-доступу)». Не всі телефони мають таку опцію Wi-Fi.

Якщо прошивка вашого телефону усіляко заважає використанню смартфона в ролі репітера Wi-Fi, варто спробувати додаток Wi-Fi repeater.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися