Вівторок, 16 Липня, 2024

У iPhone 13 може повернутися датчик відбитків Touch ID, а порт зарядки – зникнути

Відмова Apple від датчику відбитків пальців у 2020 році спричинила користувачам багато незручностей. Це могла бути одна з причин, чому компанія поверне датчик відбитків Touch ID в смартфонах 2021 року. Однак окремої кнопки не буде – у iPhone 13 датчик вбудують під екран.

Інформація про повернення датчику поки неостаточна. Відомо, що він не замінить розпізнавання облич Face ID, а доповнить цю технологію.

Низка користувачів скаржилася на швидкість та надійність роботи Face ID. Після початку пандемії та обов’язкового носіння медичних масок в інтернеті почали з’являтися поради як навчити iPhone розпізнавати власника в масці. Згодом Apple офіційно внесла зміни в прошивку iOS, щоб смартфон краще розпізнавав людей в масці.

Додатково iPhone 13 може позбутися порту заряджання і перейти виключно на бездротову технологію. Компанія очевидно йде в цьому напрямку та поступово прибирає порти і відповідні аксесуари з комлпекту поставки своїх смартфонів.

Очікувати презентацію iPhone 13 можна у вересні. Однак існують чутки, що компанія може перенести дату презентації на жовтень або листопад – тоді були представлені моделі iPhone 12, які затрималися і компанія не показала їх у вересні. Apple вже так робила в 2011 році, коли iPhone 4S вийшов у жовтні, зробивши осінь стандартним часом презентації нових «яблучних» смартфонів. До iPhone 4S смартфони представляли в червні або липні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися