Середа, 24 Липня, 2024

Apple спростила розблокування iPhone для користувачів у масках

Користувачі смартфонів iPhone отримуватимуть менше проблем при носінні медичної маски і роботі з телефоном. У версії iOS 13.5 програмісти Apple навчили смартфони розпізнавати маски. У такому випадку девайс буде відразу прохати ввести пароль.

Смартфони iPhone уже кілька років використовують систему біометричної ідентифікації FaceID на основі розпізнавання обличчя. Вона замінила датчик відбитків пальців TouchID, який використовувався в iPhone 8 та раніше, а також використовується в новому iPhone SE 2020.

Пандемія коронавірусної інфекції призвела до того, що iPhone з FaceID масово не впізнавали своїх господарів. Усе тому, що FaceID для розпізнавання обличчя використовує очі, рот, ніс, форму обличчя. Маска закриває багато з цих елементів, і тому система виявляється непрацездатною. З цієї причини не вдасться просто додати своє обличчя в масці.

Стандартна поведінка iPhone для користувача в масці – видати кілька разів помилку розпізнавання, після чого направити його на екран введення паролю. Це викликало затримку, що з урахуванням кількості розблокувань за день може значно заважати.

З прошивкою iOS 13.5 смартфон зможе відразу відкривати екран введення паролю. Для цього необхідно буде виконати свайп знизу вгору. Також буде можливо верифікувати купівлі в додатках паролем, а не обличчям.

Прошивка iOS 13.5 уже доступна розробникам у вигляді бета-версії. Фінальний реліз для кінцевих користувачів з’явиться за кілька тижнів.

До речі, за допомогою невеликої хитрості все ж можна додати своє обличчя в масці та навчити iPhone упізнавати користувача в ній. Як це зробити, читайте у пораді.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися