В iPhone з’явилася додаткова кнопка, вона працює в iOS 14

Це дозволяє організувати нестандартні дії при дотику до задньої кришки телефона.

З виходом iOS 14 у смартфонів iPhone з’явилася нова кнопка, яку деякі користувачі могли не помітити. Цією кнопкою стала задня панель смартфона завдяки функції «Дотик по задній кришці» (Back Tap).

Налаштування цієї опції інженери Apple розмістили в меню «Доступність». Вона надає користувачам можливість швидко відкривати центр управління, прокручувати сторінки та додатки, дивитися меню повідомлень, активувати Siri, робити скриншот.

Завдяки Back Tap також можна користуватися додатком швидких дій. Це дозволяє організувати нестандартні дії при дотику до задньої кришки телефона.

Щоб відкривати додаток торканням задньої кришки iPhone, запустіть вбудовану програму «Швидкі команди». Якщо її у немає у вашому телефоні, відновіть її з магазину App Store. Після запуску «Швидких команд» натисніть на іконку плюса у правому верхньому куті та виберіть «Додати дію».

Серед доступних команд виберіть «Відкрити програму» і зі списку встановлених у телефоні програм вкажіть потрібну.

Введіть назву для новоствореної команди та збережіть її.

Зайдіть у налаштування смартфона, перейдіть у розділ «Універсальний доступ» і зайдіть у пункт «Дотик». Активуйте опцію «Торкнутися ззаду» та призначте на цю дію щойно створену швидку команду.

Для швидкого відкриття вибраної команди двічі тапніть по задній кришці смартфона.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я