Субота, 9 Грудня, 2023

У кабеля USB-С можна буде запитати про якість

Дроти новітнього формату USB-C сьогодні можуть легко вивести з ладу ваші гаджети. Але подібна небезпека скоро може залишитися в минулому завдяки зусиллям організації USB Implementers Forum. Вона займається стандартизацією та поширенням формату USB.

Ідея в тому, щоб кабелі USB-C могли розказати, наскільки вони якісні. Для цього вони почнуть працювати з використанням спеціального протоколу аутентифікації. Він буде захищений 128-бітною криптографією, тому виробникам підробних кабелів буде складно його скопіювати. При цьому протокол аутентифікації активується до того, як почнеться пересилання електроенергії чи даних.

При підключенні такого дроту USB-C з протоколом перевірки можна буде сказати, чи він сертифікований. Телефон, наприклад, може показати на екрані попередження, що кабель не відповідає стандарту. Це захистить гаджет від пошкодження.

Погані кабелі USB-C є серйозною проблемою, бо вони можуть вивести гаджети з ладу. Найбільший інтернет-магазин Amazon, наприклад, через це припинив продаж таких дротів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися