У Києві смартфон можна перетворити на екскурсовода

Програма Kyiv City Guide містить дев’ять пішохідних екскурсій та дозволяє перетворити смартфон на екскурсовода

У Музеї історії Києва днями презентували корисний для туристів додаток. Програма Kyiv City Guide містить дев’ять пішохідних екскурсій та дозволяє перетворити смартфон на екскурсовода. Адже вздовж маршруту вона супроводжуватиме текстовими та аудіокоментарями. Останні можна слухати не лише українською, а й англійською мовами.

екскурсовода

Путівник-додаток створили з ініціативи Управління туризму київської міської держадміністрації. У розробці маршрутів мерії допомагав туристичний ресурс «Интересный Киев», озвучили їх ведучі телеканалу «1+1», а саму мобільну програму створила компанія Bazu Company.

Kyiv City Guide може працювати офлайн. Він дає можливість «відвідати» екскурсії різної тематики: туризм за подіями, релігійний, за пам’ятками ЮНЕСКО. Не забули і про події 2014 року – «Революцію Гідності».

Мобільний додаток Kyiv City Guide вже зараз можна завантажити на платформах AppStore (https://itunes.apple.com/ua/app/kyiv-city-guide/id1217733441?mt=8) та Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kyivcityguide).

Vodafone Україна вже кілька років працює над створенням інтерактивних туристичних маршрутів. Мережа Vodafone Smart Routes охоплює чотири маршрути: «Стежку легенд» у Полтаві, «Відкрий для себе Чернівці» в Чернівцях, «Стежку сови» у Херсоні і «Стежку історій» в Ужгороді.

Першою стала «Стежка легенд» у Полтаві, відкрита 23 вересня. Візуальним символом полтавського маршруту є щаслива підкова. Маршрут об’єднав 20 культурних та історичних пам’яток Полтави. Паперові туристичні путівники «Стежка легенд» можна придбати в музеї-садибі Івана Котляревського (м. Полтава, Соборний майдан, 3) та в магазині оператора (м. Полтава, вул. Фрунзе, 66).

Туристичний маршрут «Відкрий для себе Чернівці» з’явився у місті 1 жовтня 2015 року. Візуальним символом інноваційного чернівецького маршруту, який об’єднав 21 найцікавішу пам’ятку багатокультурного міста, є веселий їжачок. Туристичні путівники доступні в магазині оператора (м. Чернівці, пл. Соборна, 10) та в туристично-інформаційному центрі (м. Чернівці, вул. Центральна площа, 1).

26 травня 2016 року відкрився туристичний маршрут «Стежка сови» у Херсоні, до якого увійшли 20 пам’яток міста. Назву маршрут отримав від його головного персонажа – кумедної сови-моряка. Туристичні путівники доступні в магазині оператора (м. Херсон, вул. Ушакова, 30/1).

«Стежку історій» в Ужгороді запустили у вересні 2016 року. Туристичний маршрут об’єднав 12 найцікавіших пам’яток міста, серед яких Закарпатський музей народної архітектури та побуту, Ужгородський замок, Хрестовоздвиженський собор, пам’ятник ліхтарнику дяді Колі та глобус Ужгорода. Загальна довжина «Стежки історій» – 3 км, і за 1,5-2 години мандрівки нею можна подивитися найважливіші пам’ятки міста та дізнатись про них найцікавіші подробиці. Символом ужгородського маршруту став привітний ведмедик.

1 коментар

Comments are closed.