Неділя, 26 Травня, 2024

Грозова «хмара» освітить кімнату

Багатьом людям подобається грім та блискавка. Цими грізними природними явищами тепер можна насолоджуватися і вдома, щоправда, за кругленьку суму. Дизайнер Річард Кларксон з Нової Зеландії розробив «розумний» світильник Cloud у формі грозової хмари. Він підсвічується блискавками і рокоче громом. Відповідає за це апаратна платформа Arduino.

Освітлювальний прилад вміє реагувати на присутність людей, а крім імітації грози – програвати музику з мобільних пристроїв та візуалізувати її. Для цього використовується модуль Bluetooth та пульт ДК. З їхньою допомогою також регулюється інтенсивність блискавок та грому, а також інші параметри гаджета. Єдине, що він не вміє, – створювати справжній дощ. При бажанні таку можливість легко реалізувати (потрібен всього лиш вбудований резервуар з водою і можливість його поповнення), але навряд чи така функціональність необхідна в приміщенні. Хіба що це могло б стати в пригоді як автоматична поливалка для домашніх рослин.


Світильник зроблено з гіпоалергенного наповнювача і губкоподібного матеріалу. Його стандартні габарити 71x36x33 см. Однак, враховуючи, що робиться гаджет лише на замовлення, розміри та форма можуть відрізнятися. Коштує Cloud у стандартній комплектації $3360.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися