Вівторок, 16 Липня, 2024

У Нью-Йорку дозволили одружуватися по інтернету

На фоні карантину у дистанційну форму перейшло ще одне звично офлайнове заняття – одруження. Принаймні, так стало можливо в штаті Нью-Йорк, влада якого дозволила парам узаконювати свої відносини онлайн.

Тепер жителі цього штату США зможуть віддалено подавати заявки на отримання свідоцтв про шлюб. Реєстрація проводитиметься службовцями по відеозв’язку.

Хоча під час онлайн-церемонії неможливо влаштувати свято для рідних та друзів, але шлюб може надати практичні вигоди під час пандемії. Наприклад, пари можуть ділитися своєю страховкою, отримувати додаткову допомогу тощо.

Влада регіону прийняла таке рішення після продовження карантину в штаті до 15 травня. Схожі постанови прийняли в штатах Огайо та Колорадо. Онлайн-одруження також дозволили в Об’єднаних Арабських Еміратах, де вже створили сайт для подачі документів. Церемонія також проходить по відеозв’язку.

Люди на карантині шукають також і незвичних способів познайомитися. На початку квітня інтернет сколихнула історія про романтичне знайомство за допомогою дрона, за яким послідували побачення по відеозв’язку.

1 коментар

  1. Цікаво буде, коли люди виявляться одруженими без їх відома.
    Поодинокі заможні похилого віку :) Нащадкам доведеться роками анулювати наслідки такого сервісу.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися