Вівторок, 16 Липня, 2024

Вірусне відео «романтичне знайомство на карантині» через дрон було не зовсім спонтанним

Кілька днів назад інтернетом почало поширюватися відео, в якому молодий хлопець знайомиться з дівчиною під час карантину. Вони обидва закриті у своїх приміщеннях, тому парубок імпровізує – використовує свій дрон для доставки паперової записки зі своїм номером телефону. Відео завершується тим, що на його смартфон приходить повідомлення від неї. Мило, романтично, але не так спонтанно, як це може здатися. Журналісти Medium поговорили з автором відео, який розказав, що над відео довелося працювати.

Відеоролик з’явився в інтернеті 22 березня і на TikTok перевищив 30 млн переглядів. На Twitter він зібрав понад 6 млн переглядів.

Коли інтернет-користувачі завершили милуватися романтичною історією, вони почали задаватися питаннями. Наприклад, як автор відео Джеремі Коен знав, що дівчина, яку звуть Торі Сігнарелла, просто не втече з дроном? Використаний DJI Mavic Pro коштує близько $1000.

У поясненнях Коен дотримувався версії, що історія була на 100% реальною. Що він не знав дівчину і за допомогою свого дрона встановив з нею контакт.

Але в бесіді з журналістами Коен згадав, що у створенні ролика брала участь ще одна людина. Вона постійно знаходилася на даху разом з Сігнареллою, документувала події.

Коен сказав, що Сігнарелла була не одна на даху – вона була з групою людей. Серед них був Джош Катц, який знімав перше відео для TikTok. Катц та Коен є друзями в Instagram. Коен попрохав Катца знімати події на телефон. А також поговорити із Сігнареллою, яка не відповіла відразу на записку.

Сама Сігнарелла каже, що не була знайома з Коеном. І що танцювала на даху не для TikTok, а через випитий алкогольний напій White Claw.

Отримавши вірусну славу, парочка за допомогою дрона також «сходила» на два побачення. Їх вони також опублікували в TikTok. У першому ролику (10 млн переглядів) вони вечеряють кожен на своєму даху, тримаючи відеозв’язок. Другий ролик показав прогулянку, на якій Коен був всередині пластикової бульбашки (7 млн переглядів).

Коен каже, що після першого відео кількість його глядачів TikTok виросла з 15 до 600 тисяч. Його фотографії також опублікували в журналі New York.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися