Понеділок, 15 Квітня, 2024

У продажу з’явилися фальшиві процесори

При покупці нового комп’ютера варто самостійно перевірити його компоненти. Адже зловмисники вже навчилися підробляти не лише периферію, а й центральний компонент – процесор. Можна купити топовий «камінь», який у реальності виявиться моделлю попередніх років.

Жертвами підроблених процесорів можуть стати ті, хто купує комплектуючі в Amazon. У ньому з’явилися в продажу фальшиві процесори AMD. Їх підроблюють перемаркуванням – беруть слабку модель та позначають її як продуктивнішу.

Під приціл шахраїв потрапили APU серії A8: у той час як напис на кришці розповідає про новий A8-7600, насправді під нею знаходиться досить старий Athlon 64 X2 5200+. У AMD кажуть, що цей випадок не є помилкою виробництва чи упаковки.

Фальшиві процесори небезпечні не лише даремно витраченими грошима. «Камінь» Athlon 64 X2 5200+ використовує роз’єм AM2 і не сумісний з материнськими платами з роз’ємом FM2 +, на який розрахований A8-7600. Установка такого процесора в несумісну плату виведе з ладу останню.

Саме так і розкрилися підробки – покупці Amazon з Великобританії не змогли встановити придбані ними процесори у свої ПК.

Фальшиві процесори з логотипами AMD та Intel час від часу з’являються у продажу. Захиститися від таких підробок можна ретельним вивченням упаковки та самих «каменів». Іноді на наклейках на коробках трапляються друкарські помилки. Варто також оглянути малюнок контактів процесора та порівняти їх з еталоном на сайті Intel чи AMD. Справжність «каменів» AMD також можна перевірити за серійним номером на сайті.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися