Субота, 20 Квітня, 2024

10 кращих українських веб-радіостанцій

Цікаве радіо є і в інтернеті. Онлайн-станції транслюють виключно в мережі, тому можуть собі дозволити доволі оригінальні формати. Пропонуємо вашій увазі десять вітчизняних онлайн-станцій, які варті уваги.

Радіо Аристократи

Цьому молодому та амбітному проекту позавчора виповнився рік. Але й за такий короткий проміжок часу це радіо зарекомендувало себе з найкращого боку – підтвердження тому аудиторія слухачів у 200 тис. осіб на місяць. Працює радіо виключно в інтернеті, з музики транслює в основному джаз та сучасних виконавців з усього світу. В ефірі станції також є випуски новин та багато авторських передач на музичну і не тільки тематику. Послухати трансляцію можна на сайті проекту, а стежити за життям станції і знайомитися з анонсами можна на її Facebook-сторінці та на сторінці ВКонтакте.

Радіо ПЮРЕ

Ця радіостанція майже цілком присвячена музиці. У її ефірі ви почуєте майже всі «легкі» жанри: джаз, лаунж, електро-поп, дрім-поп та інші. Хоча там бувають речі й «важчі», наприклад, «електропанки» Prodigy. А от чого ви ніколи не знайдете в ефірі ПЮРЕ, так це музики, яку у нас називають «попса». Окрім музики, на радіо ПЮРЕ є розмовні передачі, в яких гості (в основному зі світу музики) розповідають історії свого життя та про різноманітні навколокультурні події. Сайт станції, де можна слухати ефір, знаходиться за адресою puree.su. Є і сторінки у Facebook та ВКонтакте.

DJs Radio

Справжній рай для любителів електронної та танцювальної музики. Тут можна почути більшість сучасних напрямків електроніки: техно, дабстеп, транс, хаус та інші стилі. До того ж в ефірі звучать не тільки зарубіжні, а й вітчизняні виконавці. За словами причетних до проекту людей, радіо стало стартовим майданчиком для декількох відомих українських діджеїв. Зараз сайт проекту знаходиться на реконструкції, але ефір там все одно слухати можна – програвач залишився на місці і працює.

Colorsound

Для тих, хто любить музику поважче, є радіо Colorsound. Там крутять класичний рок та суміжні стилі важкої музики: готик-метал, глемрок, панкрок, фанк, грандж, блюз, реггі та навіть психоделік. Десь 10% ефіру радіостанція відводить під українських виконавців – це дуже сподобається патріотам-меломанам. На сайті онлайн-станції ви знайдете новини зі світу рок-музики, а також посилання на сторінки радіо в соціальних мережах – Facebook, BK, Twitter та LiveJournal.

Black Sunday

Ця онлайн-радіостанція, що веде мовлення зі Львова, присвячена хіп-хопу. Репертуар в ефірі відповідний: крім безпосередньо хіп-хопу, там ви почуєте джаз-реп та джаз-хоп, а також фанк. Окрім музики там виходить Програма «Трафік», яку веде власник радіостанції (теми – музика та життя), а на самому сайті є актуальні новини музичної індустрії. Зрозуміло, більшість – про хіп-хоп.

MyRadio

А от ця радіостанція не віддає переваг конкретному стилю і транслює близько 90 напрямків. Тут можна почути і такий жанр, як «Українське весілля», і пісні «Євробачення». Окрім цього, сайт станції ретранслює ефіри більш ніж 20 FM-станцій, причому користуватись веб-ресурсом зручно.

У сайту є мобільна версія, додаток для Android, iOS, Windows Phone і навіть Smart TV (правда працює лише з не дуже відомими приставками View Rocket). У радіо також є сторінки на Facebook, BK  та Twitter.

Медіа Няня

Ця радіостанція більше нагадує новинарське, а не музичне радіо. Його тема – медіаринок, як вітчизняний, так і зарубіжний, з акцентом на кіно. Про події цієї індустрії розповідають передачі «МедіаНовини», «Міфи та легенди кіно і ТБ», «Телесвіт» та інші програми. І куди ж без музики? Її можна слухати безпосередньо на сайті, перевагу на станції віддають саундтрекам. У соціальних мережах станція має сторінку на Facebook та аккаунт у Twitter.

RTI

Це єдина в Україні онлайн-радіостанція, що працює у форматі RadioVision – безперервна відеотрансляція зі студії. Вона не припиняється навіть вночі, коли там нікого нема, а просто грає заздалегідь підготовлений плей-лист. На цій станції свою передачу вів Кузьма Скрябін – вона виходила по середах та називалась «Серпом по…», і в ній автор говорив не про музику, а про соціальні проблеми. Радіостанція регулярно повідомляє новини, запрошує цікавих гостей, ну і, звісно, крутить цікаву українську та закордонну музику. Відеотрансляція зі студії відбувається прямо на сайті, записи цікавих ефірів є на YouTube, а в соціальних мережах сторінки станції ви знайдете на Facebook, Twitter та Google+.


Molode Radio

Ефір цього проекту присвячений українській музиці, хоча це не значить, що 100% часу лише вона й лунає. На радіо є багато цікавих передач, а також випуски новин, презентації, обговорення та подібні ефіри. У такому форматі станція працює з 2006 року, тобто є однією з найстарших вітчизняних онлайн-радіостанцій. Її ефір можна почути на сайті, а стежити за подіями – у ВК, Facebook та Twitter.

Radio Lounge Project

Ця станція спеціалізується виключно на музиці: в її репертуарі лаундж, чіллаут, тріп-хоп, фанк, ейсід джаз та похідні напрямки. На її сайт є невеличка колекція відеокліпів. У соціальних мережах за станцією можна стежити у Twitter, Facebook та BK. А от іконка сервісу SoundCloud веде просто на цей сайт, каналу станції там нема.

3 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися