У Росії запустили пошуковик для православних

Російський продюсер Юрій Гримов запустив інтернет-майданчик для православних. Це пошуковик з елементами соціальної мережі «Рублев», де віряни зможуть не тільки шукати все, що пов’язано із цією релігією, а й спілкуватись між собою та зі священиками.

«Розробляли сайт два роки для того, щоб в інтернеті був зрозумілий і зручний путівник для вірян і тих, хто тільки починає свій шлях у світі православ’я», – зазначив автор проекту. За його словами, на сайті можна поставити запитання священику, користуватися наочним, зручним і зрозумілим православним календарем, привітати близьких листівкою на електронну пошту з днем ангела, шукати свята, молитви, святих, ікони, храми. Також користувачі можуть розміщувати на сайті і свої матеріали: фотографії, відео, описи храмів чи монастирів, читати інтерв’ю відомих людей, новини світу християнства, блоги істориків і священиків.

Чи потрібен такий сайт аудиторії, сказати важко. Але зараз він не працює, начебто через DDoS-атаку. А те, як над ним «продуктивно» працювали, зрозуміло з того, що в перші хвилини роботи пошуковик не видавав жодного результату за запитом «Бог».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я