Один з найпопулярніших телефонів в історії – Nokia 1100 – може отримати друге життя. При цьому він не лише оновиться, а й трансформується в сучасний смартфон на Android 5.0.

Таку можливість припустили спеціалісти Geekbench, які протестували новий апарат Nokia з процесором MediaTek MT6582. Він має чотири ядра та працює на частоті 1,3 ГГц. Цей процесор ставлять у пристрої нижньої цінової категорії, оскільки він підтримує екрани з роздільною здатністю до 1280?720 пікселів та камери з максимальною роздільною здатністю 8 мегапікселів.

Хоча новинка носить ім’я Nokia 1100, експерти GSMArena кажуть, що мова йде про зовсім інший апарат. Таку назву обрали для конспірації – фінській компанії до кінця 2016 року заборонено виробляти та продавати смартфони. А Nokia 1100 був звичайним кнопковим телефоном із чорно-білим екраном.

Експерти вважають, що в Nokia вже працюють над смартфоном, щоб презентувати невелике портфоліо гаджетів, як тільки заборона на продаж відповідних девайсів закінчиться. Це цілком реально, оскільки планшет Nokia також став несподіванкою.

 

ПОДІЛИТИСЯ

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here