Один з найпопулярніших телефонів в історії – Nokia 1100 – може отримати друге життя. При цьому він не лише оновиться, а й трансформується в сучасний смартфон на Android 5.0.

Таку можливість припустили спеціалісти Geekbench, які протестували новий апарат Nokia з процесором MediaTek MT6582. Він має чотири ядра та працює на частоті 1,3 ГГц. Цей процесор ставлять у пристрої нижньої цінової категорії, оскільки він підтримує екрани з роздільною здатністю до 1280?720 пікселів та камери з максимальною роздільною здатністю 8 мегапікселів.

Хоча новинка носить ім’я Nokia 1100, експерти GSMArena кажуть, що мова йде про зовсім інший апарат. Таку назву обрали для конспірації – фінській компанії до кінця 2016 року заборонено виробляти та продавати смартфони. А Nokia 1100 був звичайним кнопковим телефоном із чорно-білим екраном.

Експерти вважають, що в Nokia вже працюють над смартфоном, щоб презентувати невелике портфоліо гаджетів, як тільки заборона на продаж відповідних девайсів закінчиться. Це цілком реально, оскільки планшет Nokia також став несподіванкою.

 

ПОДІЛИТИСЯ