У Samsung Galaxy Note 10 усі кнопки можуть замінити на сенсорні

Фізичних клавіш апарат не матиме, сенсорним аналогом замінять навіть традиційні кнопку живлення та клавіші регулювання гучності

Уже в серпні Samsung має презентувати свіжий флагман лінійки Galaxy Note. Апарат, попри традиційне покращення характеристик, може отримати незвичне дизайнерське рішення. Джерела південнокорейської газети The Investor стверджують, що девайс може позбутися фізичних кнопок на користь сенсорних.

Хоча детальні специфікації фаблета можуть змінитися перед випуском, експерти переконані, що вигляд його буде таким, як на вже доступних в онлайні зображеннях.

Смартфон отримає отвір в екрані для двох фронтальних камер. Вони розмістяться у правому верхньому кутку дисплея. Основна камера на задній панелі складатиметься з чотирьох об’єктивів. Окрім цього, Note 10 може отримати сенсор глибини для використання функцій доповненої реальності.

Іншою видатною фішкою майбутнього телефона буде безкнопковий дизайн. Фізичних клавіш апарат не матиме, сенсорним аналогом замінять навіть традиційні кнопку живлення та клавіші регулювання гучності. Усі ці функції перейдуть в екран, взаємодією з яким необхідно буде активувати гаджет та міняти рівень звуку. Альтернативою також можуть бути голосові команди.

Джерела поки не знають, чи вбудує Samsung технологію форс-тач, яку створила китайська компанія New Degree Technology. Південнокорейський гігант розглядає таку можливість, але на заваді може стати висока ціна.

У майбутньому, стверджують джерела, Samsung може перенести новий безкнопковий дизайн на свої апарати середнього сегмента, з лінійкою Galaxy A включно.