Четвер, 22 Лютого, 2024

З 2015 до 2018 року трафік у мережі Vodafone зріс у 4 рази

Vodafone відзначає 20-разове зростання інтернет-трафіку в період з 2015 до 2018 року, з моменту початку будівництва мереж швидкісного мобільного інтернету. У 2018 році клієнти Vodafone використовували вдвічі більше трафіку, ніж роком раніше.

За результатами минулого року клієнти Vodafone виявилися найактивнішими інтернет-користувачами – у середньому дата-клієнт Vodafone використовує 3,2 ГБ трафіку на місяць. Найактивнішим інтернет-містом став Київ – сьогодні в столиці за місяць клієнти використовують близько 1,5 петабайта мобільного інтернету. Друге і третє місце з інтернет-активності займають Харків та Дніпро, які генерують майже вдвічі менше трафіку, ніж Київ.

Активне споживання стимулювали вигідні тарифи, які Vodafone запропонував 2018 року: лінійка тарифів Super Net з великим об’ємом інтернет-трафіку для клієнтів передплаченого зв’язку, нові тарифи для контрактних клієнтів компанії, а також збільшення пакетів мобільного інтернету в бізнес тарифах компанії.

Зростання споживання стало можливим також завдяки активному розширенню покриття мереж 3G і запуску 4G – за результатами року 85% жителів України можуть скористатися 3G зв’язком Vodafone, і 45% українців отримали доступ до послуг 4G Vodafone. Інвестиції компанії в розвиток інфраструктури з моменту початку будівництва мереж швидкісного мобільного інтернету склали 21,6 млрд грн.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор надішле SMS із результатом перевірки смартфона та SIM-карти.

Для тих, хто ще не дійшов до магазину Vodafone, щоб замінити свою стару SIM-карту на USIM з підтримкою 4G, Vodafone пропонує безкоштовну доставку. Замовити безкоштовний upgrade своєї SIM-карти з поштовою доставкою можна на http://4g.vodafone.ua.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися