У Samsung Galaxy Note 8 помітили баг – вони розряджаються «навічно»

Попередньо відомо, що проблема пов'язана з акумулятором апаратів і навряд чи пов'язана із зарядними пристроями та кабелями для них

Власники смартфонів Samsung Galaxy Note 8 скаржаться на проблему з живленням їхніх девайсів. При повній розрядці деякі Galaxy Note 8 не вмикаються та відмовляються заряджатися.Galaxy Note 8Подібні відгуки з’явилися на форумах Samsung. Компанія вже знає про проблему, але офіційно поки ніяк її не прокоментувала. При зверненні користувачів в сервіс-центри такі апарати замінюються.

Поки незрозуміло, наскільки широко поширена проблема. Попередньо відомо, що проблема пов’язана з акумулятором апаратів і навряд чи пов’язана із зарядними пристроями та кабелями для них, оскільки їхня заміна не приводить до відновлення працездатності мобільника.

Постраждалі користувачі тим часом знайшли кілька способів, які можуть допомогти. У деяких випадках спрацьовує переривчасте заряджання – повторне підключення та відключення зарядного кабеля. Іншим допомогла відмова від комплектного адаптера Samsung з функцією швидкого заряджання на той, що має меншу напругу. Також надійним способом відновлення працездатності мобільника є заряджання його акумулятора від лабораторного блока живлення. Однак для цього потрібно розібрати телефон та вийняти його батарею, що порушує гарантію, а також під час розбирання можна зламати деякі деталі мобільника.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Похоже, была украдена идея iPhona: во включаемом в телефон разъёме “спрятана” ИМС контроллера (или чего-то на подобии), которая “умирает” при попытке зарядить наглухо посаженную батарею. А владелец потом, как загнанный лошара, платит компании за новый кабель (или китайцам – за его клон)…

  2. да уж, жадности производителей нет пределов. все хотят на*бать потребителей.
    только забывают что угробленый имидж востановить очень сложно да и дорого.

Comments are closed.