П’ятниця, 23 Лютого, 2024

У Twitter скоро можна буде подзвонити – Ілон Маск обіцяє аудіо- та відеодзвінки

Twitter отримає набір нових можливостей найближчими місяцями. Серед таких функцій – зашифровані повідомлення DM V1.0, які мають стати доступними уже днями. Також у планах додати до цієї соцмережі дзвінки. Користувачам будуть доступні функції голосового та відеочату.

Соцмережа цього тижня також додала кілька змін у обмін повідомленнями. Тепер можна відповідати на окремі повідомлення безпосередньо, як у Slack або iMessage.

Також є нова можливість реагувати на повідомлення будь-яким із доступних емодзі.

Ці оновлення доступні в останній версії програми Twitter для iOS. Відповідно до облікового запису служби підтримки компанії, такі ж можливості незабаром також з’являться у веб-версії соцмережі.

Платформа, здавалося, тестувала можливість обміну зашифрованими повідомленнями ще у 2018 році, але ця функція так і не з’явилася. Існують навіть чутки, що захищений месенджер Signal — мабуть, найпопулярніший і найкращий додаток для обміну повідомленнями з шифруванням — був створений співробітником Twitter Моксі Марлінспайк, який залишив компанію після того, як фірма не захотіла втілювати його проект конфіденційності.

Імовірно, відроджені майбутні функції є частиною плану мільярдера перетворити Twitter на такий собі додаток для всього. Незрозуміло, чи будуть відео- та голосові дзвінки будуть зашифровані, чи це стосується лише прямих текстових повідомлень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися