Середа, 29 Листопада, 2023

У віртуальній реальності з’явився перший безхатченко

У метавсесвіті вже є перший бездомний – його звуть Уілл. Його задача – не дати людям забути про проблеми реального світу. Адже Метавсесвіт рекламується як утопічна копію фізичного світу, де люди можуть втекти від цілком реальних проблем.

Учасники громадянського об’єднання Entourage кажуть, що метавсесвіт захищає користувачів від того, щоб бачити 300 000 бездомних, які живуть у Франції. Тому в рамках своєї нової соціальної кампанії учасники об’єднання створили Уілла – першого безхатченка метавсесвіту.

Персонаж створений для того, щоб бути «представником невидимих» у Франції. Він повинен нагадати іншим, що не можна закривати очі на реальні проблеми, такі як соціальна ізоляція, з якою безхатченки стикаються цілий рік.

Поява Вілла нагадує про закінчення зимових канікул, визначених Францією як 31 березня кожного року, коли Франція припиняє свої плани екстреного розміщення бездомних осіб.

«У той час як величезні інвестиції у віртуальний світ прискорюються… і поки віртуальні світи будуються, соціальна ізоляція ще ніколи не була такою сильною, – описує рекламне агентство TBWA\Paris, яке стоїть за акцією. – З Уіллом Entourage ставить під сумнів еволюцію нашого суспільства, соціальних зв’язків і запрошує нас подбати про найнебезпечніші речі в реальному житті».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися