Nvidia навчила нейромережу перетворювати мазню з Paint у реалістичне зображення

Нову розробку автори називають «MS Paint покоління штучного інтелекту»

Програмісти Nvidia стали ще на крок ближче до вгадування бажань користувача. Вони навчили нейромережу GauGAN сприймати у якості інструкцій виконану у Paint схематичну концепцію, і видавати фотореалістичне зображення.

Нову розробку автори називають «MS Paint покоління штучного інтелекту». Система GauGAN для свого навчання використала більше мільйона фотографій з Flickr. Навіть на ранній стадії резуальтати її роботи виглядають дуже вражаюче:

Графічний редактор цієї нейромережі дає користувачеві базові інструменти: пензлик, олівець, заливка. Юзеру досить намалювати замкнуту лінію у приблизній формі яку він хоче бачити. Наприклад, намалювавши щось схоже на хмару можна отримати фотореалістичне її зображення в небі, а також її віддзеркалення на водних поверхнях. Таким чином за лічені секунди можна намалювати будь-який пейзаж. Причому розробники стверджують, що система випадкових чисел гарантує різні результати навіть для дуже схожих ескізів.

Поки що GauGAN працює тільки з пейзажами, але нейромережу цілком можна навчити для того, щоб використовувати її при проектуванні будівель, машин та в інших областях. Nvidia вважає, що GauGAN дозволить архітекторам, дизайнерам і розробникам ігор прискорити процес створення моделей та їх редагування.