У Windows 10 з’явилася опція віддаленої інсталяції додатків з магазину Windows Store

Скористатися новою опцією можна, зайшовши через веб-версію цього маркету. Функція віддаленої інсталяції на Windows працює майже так само, як її аналог на Android з магазином Google Play.

Отримати цікаву програму на своєму ПК, ноутбуці чи планшеті з Windows 10 можна, навіть якщо ви в цей момент не користуєтесь ним. Microsoft запустила в магазині Windows Store функцію віддаленої інсталяції. За інформацією з документів підтримки, ця можливість стала доступна починаючи з 6 червня.Windows Store

Скористатися новою опцією можна, зайшовши через веб-версію цього маркету. Функція віддаленої інсталяції на Windows працює майже так само, як її аналог на Android з магазином Google Play. Користувачам необхідно увійти у свій акаунт, після чого вони отримують можливість встановлювати вибрані програми на підключені до свого облікового запису пристрої.

При відкритті сторінки вибраного додатка у Windows Store, а також якщо вибрану програму вже інсталювали через поточний акаунт, на екрані з’явиться нова кнопка «Встановити на моїх девайсах». Клацнувши на неї, можна побачити список підключених до облікового запису пристроїв. Необхідно вибрати бажаний девайс для встановлення на нього додатка та клацнути кнопку «Встановити зараз».

Деякі користувачі повідомляють, що віддалена інсталяція для них виявилася ще недоступною. Вони припускають, що Microsoft може розгортати її поетапно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я