Вівторок, 28 Травня, 2024

Телефон для школяра

Перед початком нового навчального року діти можуть попросити у батьків новий (або навіть перший) телефон. Ось декілька рекомендацій, які можуть стати вам у пригоді.

Яким би не був телефон школяра, завдяки ньому ризик потрапити у халепу значно зменшується. У разі чого він одразу може зателефонувати батькам або викликати екстрені служби. Та і самі батьки теж можуть слідкувати за дитиною завдяки сервісу «Дитина під наглядом». І тут питання не тільки в безпеці.

Для початкової школи

Наймолодші учні, особливо першокласники, навряд чи потребують повноцінного апарата. Для таких абонентів існують спеціальні дитячі телефони, наприклад, китайський Q5. Вони зазвичай не мають звичної цифрової клавіатури, отже, дитина зможе дзвонити тільки по телефонній книзі, яку заповнюють батьки. Проблема тільки в тому, що в Україні подібні телефони майже не продаються, тож пристрій доведеться шукати через приватні оголошення на майданчиках на кшталт Prom.ua або на китайських сайтах. Ну і, звісно, отримати разом з пристроєм всі ризики подібних покупок – відсутність нормальної гарантії, довга доставка та інші неприємні моменти.

Телефони для дошкільнят та першокласників зазвичай не мають цифрової клавіатури

Через це, враховуючи технічну підкованість сучасних дітей, можна подумати і про придбання повноцінного апарата. Тут йдеться, безумовно, не про потужні смартфони, а про звичайнісінькі недорогі дзвонилки. Можна звернути увагу на «бабусефони»: вони відносно недорогі, прості в користуванні, у них є кнопка SOS на випадок, якщо з дитиною щось станеться. Мінуси цього варіанта в тому, що в Україні, знову ж таки, маленький асортимент подібних пристроїв, а також у тому, що вони мають доволі убогий одноманітний дизайн. Діти ж полюбляють все яскраве та незвичне, тому «бабусефон» цілком може стати причиною глузувань однокласників.

«Бабусефон» — гарний варіант для першокласника, але скромний дизайн може стати причиною глузувань

Що ж до простих дзвонилок, то тут модель підібрати неважко. Наприклад, на сайті мережі «Мобілочка» такі апарати якраз винесені в категорію дитячих телефонів, хоч направді це просто недорогі апарати. Вибрати там є що. Наприклад, для дівчат підійдуть рожеві «розкладачки» Samsung C3520 Coral Pink La Fleur, а хлопцям — моноблок Nokia C2-01 Warm Silver. Ці апарати коштують не дуже дешево. Перший 555 грн, а другий – 699 грн. Якщо ж для школяра ви хочете зовсім бюджетний варіант, можна зупинитись на Samsung E1200. Він виглядає доволі симпатично і коштує до 200 грн. До того ж всі подібні апарати мають просте меню, яким маленькі діти досить швидко навчаться користуватися.

Для середньої школи

У старших дітей стосовно засобів зв’язку запити серйозніші. Тут вже навряд чи підійде проста дзвонилка, коли в однокласників крутіші телефони та смартфони. У такому віці дитина захоче і музику послухати, і в ігри пограти, і в інтернет залізти, і фотографій наробити, і відео зняти, і ще багато чого. Звісно, що можна піти шляхом найменшого спротиву і придбати учневі середніх класів недорогий смартфон. У магазині Rozetka.ua, наприклад, є категорія доступних смартфонів, де можна придбати апарат і за 639?грн – Fly IQ239, і за 999 грн – Lenovo A316i, і популярний Samsung Galaxy Star за 1020 грн.

Такі смартфони дозволяють робити всі вищезазначені речі. А от чи потрібно цим займатись у школі – то вже питання до батьків та вчителів. Можна обмежитись і простим, але функціональним телефоном, наприклад, Nokia Asha або Nokia 301. Вони теж багато чого вміють, проте невеличкі порівняно зі смартфонами дисплеї не дозволять повністю захопити увагу школяра.

Також не варто забувати, що в цьому віці діти особливо активні та рухливі. Отже, мобільний пристрій запросто може опинитись на підлозі, у багнюці, у воді або влетіти в стіну. Звичайний апарат такі випробування може не пережити. Але якщо він має захист, то подібні перипетії йому нестрашні. А сам школяр може хвалитися, що його телефон – то справжній апарат для екстремалів і що міцний корпус – це набагато крутіше, ніж великий екран. Коштують такі апарати відносно недорого. Якщо мова йде про кнопковий пристрій, то ціна буде близько 1200 грн за моделі Sigma mobile X-treme або Caterpillar CAT B25. А от сенсорний обійдеться дещо дорожче – починаючи від 1800 грн.

Залишається ще старша школа, у якій навчаються підлітки 16-18 років. Тут особливих порад нема. Якщо ви хочете купити дитині новий смартфон, вона, напевне, сама вам розкаже, яку модель хоче. Усе ж ми не рекомендуємо купляти дуже дорогі пристрої, такі як iPhone чи LG G3. Їх і поцупити можуть, і ненароком розбити, та і увагу вони зайву привертають. Але вирішувати, звісно, вам.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися