Середа, 17 Липня, 2024

У Windows 11 дещо зміниться інтерфейс – Microsoft уже тестує зміни

Microsoft експериментує з новим виглядом панелі завдань Windows 11. Гігант програмного забезпечення хоче повернути знайому панель пошуку з Windows 10 разом зі значками сповіщень для розділу віджетів.

Наразі Windows 11 постачається з кнопкою пошуку на панелі завдань, яку можна вимкнути та яка відображає лише логотип пошуку. Microsoft зараз тестує три різні візуальні зміни пошуку на панелі завдань. Один варіант – це звичайна піктограма пошуку, тоді як два інші містять малу або велику панель пошуку на панелі завдань.

Корпорація Майкрософт чекає відгуків про зміни, перш ніж вони будуть розгорнуті ширше. Тести є частиною нових експериментальних функцій Microsoft Windows 11 – залежно від зібраних відгуків їх можуть скасувати.

Після нещодавного повернення віджета погоди на панель завдань у Windows 11 програмісти Microsoft зараз тестують додавання значків сповіщень. Сповіщення призначені для таких даних, як екстрені новини, і виглядають подібно до значків із Центру дій у правій частині панелі завдань.

«Коли ви відкриваєте дошку віджетів, у верхній частині дошки з’являється банер із додатковою інформацією про те, що викликало значок сповіщення», — пояснює керівник Windows Insider Аманда Ланговскі.

Окрім тестів інтерфейсу користувача, учасники Windows Insiders у каналі розробників також зможуть розпочати тестування нової програми Камера для Windows 11. Дизайн оновлено відповідно до Windows 11, і тепер програма включає підтримку QR та сканування штрих-кодів.

Нове оновлення медіаплеєра також доступне для тестування з можливістю копіювання компакт-дисків у файли AAC, WMA, FLAC і ALAC.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися