Новий конкурент Steam – Discord – на стадії бета-тесту

Discord ще не скоро складе повноцінну конкуренцію Steam, у каталозі додатку всього 80 ігор

Програма для спілкування між геймерами – Discord – перетворилася на повноцінний сервіс для запуску ігор, зокрема, і з бібліотеки Steam. На даний час розробку переведено в стадію відкритого бета-тесту, і встановити додаток може хто завгодно.

Discord дозволяє не просто купувати ігри з каталогу (в якому, за ідеєю, повинна бути представлена величезна кількість розробників), а й оформити передплату на «Нітро». «Нітро» – це аналог гейм-передплати на кшталт Origin Access. Він дозволяє за 10 доларів на місяць отримати доступ до більш ніж 60 ігор. Steam поки не може похвалитися подібними інноваціями.

У сервісі також створено окрему вкладку «Вперше в Discord». У ній публікуються гри, яких немає на інших онлайн-платформах. Утім, Discord ще не скоро складе повноцінну конкуренцію Steam, у каталозі додатку всього 80 ігор, але розробники обіцяють виправити це вже найближчим часом.

Discord

Steam більше слід побоюватися ще одного можливого конкурента – WeGame від Tencent, повномасштабний запуск якого заплановано на найближчий час. Бібліотека WeGame уже нараховує близько трьох сотень топових ігор.