Вівторок, 12 Грудня, 2023

У Windows з’явилася друга Панель завдань

Кілька місяців тому Microsoft представила функцію бічної панелі для свого браузера. Вона дає змогу закріплювати вебсайти та отримувати доступ до різних інструментів, таких як генератор зображень, основні функції браузера, Bing AI, тест швидкості тощо. Бічна панель отримує нові функції, деякі з яких можуть виглядати дещо дивно. Наприклад, останнє оновлення дозволяє від’єднати бічну панель від головного вікна, створивши на робочому столі постійну панель, схожу на звичну Панель завдань, із швидким доступом до закладок.

Ви можете спробувати оновлену бічну панель у Edge Canary 114.0.1791.0. Оновіть браузер до останньої версії та переконайтеся, що бічну панель увімкнено. Після цього натисніть кнопку від’єднання поруч із піктограмою «Налаштування» в нижньому правому куті. Тепер у вас є одна панель завдань унизу та одна праворуч, і в типовому стилі Microsoft ваші закладки відкриватимуться щоразу, коли ви наводите на них курсор (змінити це не можна).

Відокремлена бічна панель буде вимкнена за замовчуванням. А якщо вам це не подобається, натисніть кнопку закриття, щоб повторно приєднати бічну панель до Microsoft Edge.

Хоча багато хто вважатиме цю зміну трохи інвазивною, оновлена бічна панель може стати зручним інструментом, особливо якщо у вас надширокий монітор.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися