Понеділок, 20 Травня, 2024

У Японії роботи заміняють продавців

Навесні в Японії роботи продаватимуть телефони замість людей. Вони працюватимуть у магазині стільникового зв’язку SoftBank у Токіо. Усього на заміну персоналу прийдуть шість роботів, однак люди в магазині все-таки залишаться.

 

Магазин, у якому будуть трудитися роботи, розташований у токійському районі Омотесандо. Тут розташована велика кількість бутиків відомих світових модних брендів.

Творцем робота Pepper є SoftBank. Ця машина може сприймати людські емоції й реагувати відповідним чином. Протягом тижня – із 28 березня по 3 квітня – шість роботів Pepper замінять продавців у фірмовому магазині стільникового зв’язку. Машини будуть майже повністю самостійними. Допомога людей знадобиться лише при перевірці посвідчення особи й при підписанні контракту.

Це не перший подібний експеримент, коли замість персоналу задіюють роботів. У японському готелі Henn-na більшість персоналу – роботи. У сінгапурській клініці Changi General Hospital роботи допомагають лікувати людей. Роботи також уже одружуються один з одним, і без Pepper церемонія не обійшлася.

 

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися