Неділя, 21 Квітня, 2024

Як відключити OneDrive

Якщо ви не хочете зберігати свої файли у «хмарі» Microsoft, тоді її можна вимкнути. Це також звільнить системні ресурси, які займає OneDrive. При цьому неважливо, яка у вас редакція Windows, – запропонований спосіб універсальний.

1. Запустіть редактор реєстру. Для цього натисніть на клавіатурі комбінацію «Win + R» і у вікні, що з’явиться, впишіть команду regedit. Натисніть Enter або OK.

2. Відкрийте розділ реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows.

3. Створіть у ньому новий підрозділ OneDrive.

4. У цьому підрозділі створіть параметр DWORD. Для цього клацніть правою кнопкою миші в правій частині редактора та виберіть у контекстному меню «Створити» – «Параметр DWORD».

5. Назвіть цей параметр DisableFileSync і встановіть його значення рівним 1.

Після перезавантаження ви побачите, що синхронізація Windows із OneDrive зупинилася. Якщо необхідно відновити працездатність OneDrive, замініть у DisableFileSync значення «1» на «0» або видаліть створений розділ реєстру OneDrive.

Для видалення іконки OneDrive із меню провідника відкрийте редактор реєстру та перейдіть у розділ HKEY_CLASSES_ROOT \ CLSID \ {018D5C66-4533-4307-9B53-224DE2ED1FE6}. Знайдіть параметр System.IsPinnedToNameSpaceTree і встановіть його значення рівним нулю. Для включення іконки OneDrive, необхідно параметр System.IsPinnedToNameSpaceTree зробити рівним одиниці.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися