Субота, 24 Лютого, 2024

У змаганні цифрових асистентів Google Assistant названо найкращим. Він випередив Apple Siri, Samsung Bixby, Amazon Alexa

Віртуальний асистент Google Assistant виявився найкращим серед конкурентів. До такого висновку дійшов ютуб-блогер MKBHD, який перевірив точність роботи Google Assistant, Siri від Apple, Bixby від Samsung і Alexa від Amazon.

Є кілька причин, чому Google Assistant виділяється як найкращий голосовий помічник. По-перше, він підтримується потужним штучним інтелектом Google, який допомагає йому точно розуміти та інтерпретувати запити користувачів.

По-друге, Google Assistant має доступ до великої кількості даних своїх користувачів, що дозволяє йому надавати більш персоналізований досвід. Компанія також збирає дані з різних служб, таких як пошук, карти та електронна пошта, щоб покращити функціональність і продуктивність Google Assistant.

Однак однією з головних причин перемоги Google Assistant є його сильні навички спілкування. Штучний інтелект Google використовує алгоритми обробки природної мови (NLP), щоб зрозуміти значення та контекст слів і фраз, що допомагає підтримувати розмову.

Siri від Apple посів друге місце в конкурсі. Він добре працював, коли його просили виконати такі завдання, як встановлення таймера та пошук в інтернеті. Але йому було важко, коли його просили відповісти на більш складні чи розмовні запитання. Крім того, Siri не міг виконувати завдання, які вимагали взаємодії з програмами.

Навпаки, Bixby від Samsung досяг успіху в керуванні пристроєм завдяки інтеграції зі смартфонами Samsung. Ця інтеграція дозволяє Bixby керувати налаштуваннями системи глибше взаємодіяти з програмами, ніж будь-який інший голосовий помічник. Bixby може надсилати текстові повідомлення, перевіряти спортивні результати, зменшувати яскравість екрана, перевіряти календар, запускати програми тощо.

З усіх цифрових помічників Alexa від Amazon показав найгірші результати в тесті голосового помічника. Це пов’язано з кількома факторами. По-перше, Alexa не інтегрований в смартфони, а це означає, що йому не вистачає персоналізованого підходу, який надають інші голосові помічники. Це може зробити його менш інтуїтивно зрозумілим і менш зручним у використанні.

По-друге, неточність Alexa у пошуку фактів, нездатність взаємодіяти з іншими програмами та погані розмовні моделі створюють погане враження під час використання на телефоні. Через ці проблеми Alexa важко надавати корисну та надійну інформацію, що є ключовим очікуванням від голосових помічників. Крім того, включення реклами Amazon між завданнями може дратувати та заважаті роботі користувача.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися