Вівторок, 18 Червня, 2024

Українці полегшать керування дронами в приміщеннях

Український стартап Augmented Pixels, що спеціалізується на створенні технологій доповненої реальності, розробив проект зручного керування дронами в приміщенні. Справа в тому, що керувати цим гаджетом у замкненому просторі за допомогою традиційних маніпуляторів, особливо людині без належної підготовки, доволі складно. Літальний апарат часто врізається в стіни, стелю та предмети інтер’єру. Тож українці вирішили спростити цей процес за допомогою доповненої реальності. Поки що ця технологія знаходиться в розробці. А що вона дозволяє і які проблеми вирішує, можна дізнатись з короткого відео:

«З нашою платформою користувачам більше не доведеться користуватись важелями та вникати у фізику польотів. Також з її допомогою можна буде просто запрограмувати дрон, щоб він автоматично літав по приміщенню, а потім самостійно приземлявся», – розповіли про свою технологію розробники у власному блозі.

Ця технологія в майбутньому зможе допомогти в організації автоматичної роботи дронів на складах, при створенні систем відеоспостереження, для створення 3D-турів тощо.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися