Українські розробники випустили геомесенджер

У мережі з’явилася iOS-версія для додатка Spottle (Android-версія вийшла раніше), повідомляє AIN.UA. Розробники називають його міксом Foursquare і WhatsApp. За допомогою цього геомесенджера користувачі зможуть писати в чати тим закладам, які знаходяться поруч з ними.

Додаток працює дуже просто. Він отримує координати юзера та показує йому всі найближчі заклади у вигляді списку чатів. У кожен чат можна написати повідомлення. Це може бути питання, відгук або скарга, на які відповість оператор. У майбутньому планується, що на них буде давати відповіді адміністрація закладу. Таку функцію вже тестують з власниками кафе і ресторанів у Дніпропетровську. Зараз до додатка підключилися 12 закладів.

Користувачеві також дають доступ до відгуків, фото закладів, меню, розкладів фільмів у кіно. Базову інформацію можна отримувати в чаті та за допомогою інтерфейсу-бота.

Цей додаток безплатний. Розробники планують заробляти на продажу закладам статистики відвідувань, чату для відповідей на питання та інструментів таргетованої розсилки акцій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я