Вівторок, 25 Червня, 2024

Успішність фільму кіностудії хочуть визначати до його зйомок за допомогою штучного інтелекту

Зйомка кінофільму – це як організація невеликої країни як за бюджетом, так і за кількістю залучених людей (фахівців, акторів, гримерів, юристів тощо). Однак іноді, здавалося б, потенційний хіт виявляється комерційним провалом (навіть якщо згодом люди перетворять його на ікону). Щоб знімати «без промахів», кіностудії хочуть залучити для оцінки потенційного успіху штучний інтелект.

Один з найбільших концернів з виробництва фільмів і телесеріалів, компанія Warner Bros., заявив, що оцінюватиме потенційний успіх проектів за допомогою штучного інтелекту. Це допоможе студії зрозуміти, чи варто брати участь у розробці будь-якого фільму.

Систему штучного інтелекту створила компанія Cinelytic. Її тестують уже майже три роки. Повідомляється, що програма здатна оцінити цінність актора на конкретній території, збори в кінотеатрах і розмір доходів з інших майданчиків.

Штучний інтелект не може передбачити зі стовідсотковою ймовірністю, який фільм стане хітом, але дозволить керівникам студії швидше приймати рішення. Система здатна за секунди підрахувати те, на що люди витрачають дні.

Поки Warner Bros. продовжить використовувати програму в режимі тестування і тільки за межами домашньої території.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися